top of page

 O mě 

Věřím, že prostředí, v němž se každodenně pohybujeme a žijeme, formuje naše životy

a charaktery. Proto se snažím svým klientům vnést do života funkci a estetiku.​

Má profese interiérové designérky mne provází každodenním životem a své zkušenosti z mnohaleté praxe i desítek realizovaných projektů, svou invenci a schopnost vytvořit jedinečný interiér nabízím svým klientům jako záruku dobré spolupráce. 

Jsem zakladatelkou Ateliéru CG-Creative, kde se spolu s mým týmem postaráme o celý projekt vašeho bydlení od návrhu až po celkovou realizaci. Zhmotníme naše společné vize do prostoru, ve kterém se vám bude skvěle žít.

Jsem absolventkou Školy interiérového designu IDK, kde v současné době lektoruji v rámci akreditovaného vzdělávání a připravuji budoucí designéry na jejich profesní dráhu.

Kromě profese interiérového designera pracuji již více než 20 let v oboru grafického designu. Tyto své znalosti a dovednosti používám též při návrhářské práci.

Ráda pracuji v týmu a proto se obklopuji šikovnými a talentovanými lidmi. Spolupráce s nimi je radost
a určitě obohatí i vás.

Spolupracuji s...

Ateliér CG-CREATIVE

Mé domovské studio. Zabýváme se navrhováním bytových
i komerčních interiérů. Jsme profíci též v grafickém designu. Poradíme si i s webovými aplikacemi. Tým prima kolegů a radost z práce. Baví nás to!

                                                >>>                             

FENG SHUI – ZMĚNA K LEPŠÍMUU

S kolegyní Ing. Alenou Topinkovou obohatíme návrh interiéru o další dimenzi – umění Feng ShuiTvoříme zdravé a prospěšné prostředí. Nacházíme řešení pro mnohé neduhy prostoru.

                                                       >>>

IDK – ŠKOLA INTERIÉROVÉHO DESIGNU

Těší mne být členem týmu školy IDK. Profesionálové ve svém oboru se podělí i s vámi o své zkušenosti, máte-li chuť studovat interiérový design :-)

                                                       >>>

ATELIÉR CG-CREATIVE.png

Ing. Alena Topinková

–umění Feng Shui–

LOGO prospectea RGB-01.png
bottom of page