top of page
NÁVRH INTERIÉRU DĚTSKÉHO POKOJE - LOUNY
Pokoj pro Violku.na skříňky.jpg

Pokoj pro Violku

Pokoj pro Violku jsme navrhli s potěšením. Když jsme před lety začali s našimi klienty z Loun spolupracovat, nebyla Violka ještě na světě :-) Navrhli jsme jim ve spolupráci s naší kolegyní Markétou Daňkovou celý dům a dětský pokoj byl tenkrát jen pokojem pro hosty. Dnes už se má Violka pěkně k světu a její pokojíček už na ní čeká.

Aby se investice do návrhu využila na maximum, navrhli jsme dětský pokoj hned v několika variantách. Potřeby dětí se v čase mění a zřejmě také nezůstane v pokoji sama :-) Navrhli jsme proto rovnou i řešení, pokud dětský pokoj budou obývat sourozenci spolu. Na půdě jim pak mamka s taťkou chystají ještě prostornou hernu. Ale o té až jindy...

Pokoj je vybaven postýlkou, která dokud je Violka menší, je postavená na zemi. Až povyroste, doplní se postel o přídavné nohy, a Violce vznikne pod lůžkem hrací domeček. Výškám obou postelí jsme přizpůsobili odkládací prostor v policové skříni, aby měla vždy možnost odložit si knížku či hrníček s pitím. 

Pokud  přibude Violce sestřička nebo bratříček, je možné lůžko doplnit o další postel a prostor mohou obývat společně.

Stěny pokoje zdobí naše autorská tapeta LALALI - Medvědí, která respektuje umístění nábytku a statní medvědi hlídají Violčino klidné spaní. Obrázky pak Violce nakreslila její maminka Péťa.

Violce přejeme ať se bydlí.

Ať se bydlí! :-)

bottom of page