top of page
Studentský pokoj pro Adama
Studentský pokoj pro Adama

Pokoj pro Adama

Adam je šikovný mladík, který se aktivně věnuje golfu a po náročném dni na hřišti si rád odpočine u pořádné "onlinovky". Je student a jeho pokoj už si zasloužil nový look. V zadání byl požadavek na velké lůžko, pořádně velký stůl, kam se vejdou minimálně dva monitory a malou šatnu na oblečení.

 

V pokoji zůstala původní podlaha, jinak jsme pokoj z gruntu změnili. Velké lůžko jsme umístili na patro. Prostor šatny tvoří dělicí příčku pro postel a velký stůl vybavený zásuvkami pro drobnosti a komodou poskytuje dostatek místa jak pro hru, tak pro učení. Pokoj jsme vybavili i novým kvalitním osvětlením.

Celý návrh je zpracován podle filozofie feng shui a zcela zohledňuje Adamovi preference. Prostor je navržen tak, aby pro Adama pěkně "pracoval" a aby ho podporoval. Více informací o návrzích podle feng shui najdete ZDE.

Společnost mu dělají "kaktusáci" z výtvarné tvorby Markéty Daňkové, kteří zde podporují sílu i ochranu. V pokoji je dostatek místa pro všechny Adamovi věci a je snadné udržet pokoj uklizený. A to se vždycky šikne :–)

Adamovi i jeho mamince Ivaně děkujeme za skvělou spolupráci.

Ať se bydlí!

bottom of page