top of page
Apartmá v rakouských Alpách
ZE-SEDAČKY.jpg

APARTMÁ V RAKOUSKÝCH ALPÁCH

Další krásná práce, ze které člověk prostě musí mít radost! 

Zadání? Rekonstrukce apartmá v Alpách, kam je třeba pohodlně uložit co nejvíce návštěvníků – lyžařů a to tak, aby měli maximální komfort, měli si kam uložit všechny své věci, měli možnost usušit mokré oblečení ze sjezdovky a zároveň si mohli užívat estetické, příjemné prostory. 

Všichni víme, že je důležité jak prostory k pronájmu vypadají a pokud si chceme zajistit klientelu, která se k nám bude na hory vracet, musí mít i pohodlí. To vše jsme v návrhu zohlednili...

Prostory prošly kompletní rekonstrukcí. V pohodlném obývacím pokoji mají návštěvníci k dispozici plně vybavenou kuchyni, která kromě spotřebičů disponuje i velkým prostorem pro třídění odpadu, na které se zde opravdu hodně dbá. K dispozici je sedací souprava s možností další přistýlky, velký jídelní stůl a nechybí televize.

V druhém pokoji pak najdete velké lůžko a další patrovou postel až pro 4 osoby. K dispozici je také velká stěna s vestavěnými skříněmi, kde je pamatováno na pohodlné uložení všech věcí a skříň je vybavena prostorem pro aktivní sušení prádla s elektrickým sušákem.

Děkuji Janě i Honzovi za spolupráci.

Ať se bydlí!

bottom of page