top of page
BYT 3+KK PRAHA MODŘANY
Kuchyň 3.jpeg
Návrh interiéru v novostavbě pro Jana​

Jan je mladý muž a kumštýř. Vyrábí skvělé věci z betonu (umyvadla, doplňky, stoly a další zajímavé kousky) a tak jsme jeho vášeň pro tento materiál samozřejmě zohlednili při návrhu jeho nového bytu.

Návrh jsme realizovali podle pravidel feng shui, které pro Jana osobně i jeho byt, připravila naše kolegyně Alenka. 

V interiéru jsme pracovali s materiály, směry, barvami i prvky
a zařizovacími předměty, které podporují osobnost, zdraví i pozitivní rozvoj.

Byt je navržen jako místo pro odpočinek, relaxaci, ale zároveň je zde pamatováno na společenský život a místo pro práci i cvičební či meditační aktivity.

Nosným materiálem v bytě je beton, ke kterému má klient osobní vztah. Doplňuje ho přírodní dřevo, na které navazují další autentické materiály s určitou autenticitou a výrazovou osobitostí. Použité materiály dávají kvalitní základ prostoru, opravdovost a poctivost.

Kvalitu dále podtrhuje nábytek vyráběný na zakázku a určitá dávka střídmosti, která dává možnost vyniknout čitelným designovým kouskům. Zároveň zůstává v návrhu místo pro určitou hravost
a nadsázku.

Prostory zdobí naše autorské tapety LALALI. V obýváku je to tapeta s dekorem stěny, která už hodně pamatuje a vydává svá tajemná svědectví, který dominují divoké exotické květenství, které svými papouščími hlavami zvou k divoké hře. V ložnici pak Janův spánek chrání ochranná křídla.

bottom of page