top of page

NÁVRH INTERIÉRU RODINNÉHO DOMU – ZLONÍN

obývák 1.png

Nové bydlení pro Veroniku, Radka a jejich dva rošťáky :-)

To bylo zadání návrhu rodinného domu pro mladou rodinu s dvěma šikovnými kluky. Obytný prostor je přizpůsoben životnímu stylu rodiny. Skýtá dostatek prostoru pro všechny činnosti. Myšleno je i na společenský život a pro setkání většího počtu lidí slouží stůl pro 8 lidí, který při běženém umístění zabírá prostor pouze stolu pro 4. Kuchyňský kout je vybaven komfortní pracovní plochou a potřebnými spotřebiči. Navíc bylinkovou zahrádkou v mobilním kontejneru. Nechybí místo na hračky a hraní dětí, které v obýváku také tráví spoustu času.

Pracovna/ložnice je vybavena prostorným lůžkem s úložným prostorem, pracovním stolem a skříněmi pro uložení všeho potřebného.

V horním patře je prostorná ložnice. Království majitelky domu s relaxačním koutem, obrovskou postelí na pódiu s úložným prostorem a velkou šatní skříní.

Kluci mají dva pokoje. Společnou ložnici s postýlkami s domečkem. Klidný spánek kluků hlídají zajíci na malované tapetě od výtvarnice Markéty Daňkové. Ve druhém pokoji v herně se zajíci prohánějí v letadlech. Někdy potřebují pomoct nastartovat, a tak jim kluci roztočí vrtuli :-) V herně je dostatek místa pro uložení hraček i volného prostoru pro samotnou hru. V budoucnu, až kluci vyrostou se oba pokoje přestaví na samostatná dvě království. 

Součástí návrhu je i vstupní prostor, chodba a dvě koupelny.

Veroniko, Radku, děkuji za možnost této spolupráce.

Ať se bydlí! :-)

bottom of page